BEAT

SHOP

by

Türkiye'nin en iyi beatmakerları tarafından yapılmış beatlere sahip ol.

Satın al, vokallerini kaydet, yayınla.

Nasıl mı?

Aşağıdaki kategorilerin her birinde demolarını dinleyip, artwork'ünü inceleyebileceğiniz ekibimiz tarafından özenle birçok altyapı bulunuyor. Alışveriş işleminizi tamamladıktan sonra karşınıza gelecek sayfadan veya e-mail adresinize gönderilen linkten satın aldığınız beat'leri 30 gün boyunca indirebilirsiniz. Ayrıca parçanızı yayınlamadan önce dosyanın içerisinde beat'e özel tasarlanmış olan kişiselleştirebileceğiniz kapak artwork'ünü bulabilir, kendi sahne adınızı ve parçanızın adını yazıp yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, her alışverişinizde dikkat çekici 3 adet Spotify Canva videosu bizden size hediye! Sadece anahtar notası ve BPM bilgileri ile birlikte gelen beat'inizi DAW'ınıza sürükleyin ve vokallerinizi kaydetmeye başlayın!

BİLGİLENDİRME MERKEZİ

BEAT VE GRAFİKLERİMİ NEREDEN İNDİREBİLİRİM?

BEAT VE GRAFİKLERİMİ İSTEDİĞİM YERDE YAYINLAYABİLİR MİYİM?

Ödemeyi yaptıktan sonra karşınıza çıkan teşekkürler sayfasındaki linke tıklayarak veya size sistem tarafından otomatik olarak gönderilen ve içerisinde indirme linkleriniz bulunan e-postadan 30 gün boyunca indirebilirsiniz.

Beat ve grafikleriniz Elektronik Müzik Akademisi ekibi tarafından üretilmiştir. Websitemizen satın aldığınız hiçbir ürünü yayınlarken telif hakkı sıkıntısı yaşamazsınız. Beat ve grafikleriniz "%100 Royalty Free"dir. Daha fazlası için lisans sözleşmesini okuyunuz.

İNDİRECEĞİM DOSYANIN İÇERİĞİ NEDİR?

Alışverişinizi tamamladıktan sonra indireceğiniz dosyanın içeriği 2'ye ayrılır. "Ses Dosyaları" ve "Grafikler". Ses dosyalarının içerisinde 3 farklı klasör göreceksiniz. MP3 dosyanız, WAV dosyanız ve WAV Stemlerinizin bulunduğu dosya. Stemleriniz ise mixlenmiş yani WET ve mixlenmemiş yani DRY olarak elinize ulaşır. Grafiklerinizin bulunduğu klasörde 2 adet dosya bulunur. Bunlardan ilki 1:1 yani kare boyutunda üzerine sahne adınızı yazabileceğiniz kişiselleştirilmiş kapak artwork'ü, ikincisi ise Spotify arka fonunda ve Instagram hikayelerinde kullanabileceğiniz 1080x1920 yüksek kaliteli videodur.

İNDİRİRKEN SORUN YAŞARSAM NE YAPMALIYIM?

Eğer websitemizden veya size gönderilen e-postadan ürünlerimizi indiremezseniz biz size e-posta yoluyla tekrar ulaştırabiliriz. İndirme kısmında yaşadığınız sorunlar ile alakalı bizimle iletişime geçiniz. Satın aldığınız ürünü edinemediğiniz tespit edilirse paranız size iade edilecektir.

Burada Limitlere Yer Yok!

Lisanslar Hakkında Bilgilendirme Videosu

Reel Kapak Foto 1920x1080 (19) (1).png
Reel Kapak Foto 1920x1080 (1).png