top of page

Hadi bu eğitimlerin detaylarına, eğitimden geçmiş insanların geri bildirimlerine ve daha sonrasında da nasıl sahip olabileceğine bir göz gezdirelim.

mockup-of-a-paperback-book-in-a-plain-se

1- Mixing Eğitimi

Zengin içeriği sayesinde ileri seviye, sadeleştirilmiş ve anlaşılır dili ile ise başlangıç seviyesindeki mühendis, prodüktör ve sanatçıları kendine hayran bırakmış olan bu kitabımız tam 25 bin+ kelime ve 150 sayfadan oluşuyor.

Kitabın Bölümleri:

 

 1. Bölüm: Mixing'e Başlamadan Önce

 2. Bölüm: Mixing: Ustası Ol

 3. Bölüm: Mixing'in Altın Kuralları ve Bilmeniz Gerekenler

 

Adı üzerinde, bu eğitimi tamamladığınızda mixing sürecinin adeta bir "Ustası Ol"acaksınız. Mixinge karşı görüşünüzü tamamen değiştirecek ve projenizin gidişatına bakış açınızı değiştirecek olan bu eğitimi hazırlarken Akademi ekibi olarak kendimize iki hedef edindik; Terimler ile boğulmamış bir anlatım sunmak ve okurun kafasını karıştırmadan nokta atışı - sonuç odaklı bir eğitim vermek.

Sürpriz Bölüm:

Mixing'in ne olduğunu bilmiyor musun? Merak etme, bu kitabın başındaki "Amatörler İçin Müzik Yapımı" bölümünde sana başlangıç seviyesi için müzik yapımını en basit şekilde açıklıyor ve temelinizi oluşturuyoruz.

 

Elektronik Müzik Akademisi kurucu kadrosu tarafından yazılmış olan bu benzersiz mixing kitabı yıllarca edinilen tecrübelerin bir aynasıdır...

The Classic 100% Cotton T-Shirt is everything a t-shirt should be: soft, relaxed, and comfortable.

- Soft cotton jersey
- Short sleeves
- V-neck
- Machine wash

2- Mastering Eğitimi

Mixing: Ustası Ol'un devamı olan 175 sayfa ve 25 bin+ kelime içeren bu kitabımız, ses mühendisliği eğitimini tamamlamak isteyen sanatçılar için üretildi.

 

Akademi ekibi olarak bu kitabımızda uzun yıllardır sanatçıların gözünde "büyütülmüş", "öğrenilemez" etiketi yapıştırılmış, ev stüdyosunda "üstesinden gelinemez" olarak tanıtılmış olan Mastering'in 7 temel adımını sade ve terimlerle boğulmamış bir anlatım kullanarak kusursuz bir şekilde öğretiyoruz. İşte kitabımızın bölümleri:

 

 1. Bölüm: Mastering'e Başlamadan Önce

  • Bu bölümde sizlere en yalın hali ile Mastering'in 7 temel adımını anlatıyoruz.
    

 2. Bölüm: Mastering: Ustası Ol

  • Kitabımızın gelişme bölümü olan bu bölümde ise giriş bölümünde tanıttığımız Mastering'in 7 temel adımını sizlere birer-birer öğretiyor, hangi pluginleri nasıl ve neden kullanmanız gerektiğini tek-tek gösteriyoruz. Bu adımları tamamladığınızda projenizin Mastering süreci resmi olarak bitmiş olacak ve parçanız yayınlamaya hazır olacaktır. Tek yapmanız gereken sizler için kolaylaştırdığımız bu adımları sırası ile takip etmek...
    

 3. Bölüm: Mastering'in Altın Kuralları ve Bilmeniz Gerekenler

  • Bu bölümde ise sizlere Mastering süreci hakkında birtakım kurallar, genel kültür bilgileri ve mühendis kariyerinizi destekleyecek ipuçları veriyoruz.

 

Mastering'in "Ustası Ol"maya ve müzik eğitimini tamamlamaya hazır mısın?

3- Business Eğitimi

"Başarılı bir sanatçı kariyeri nasıl oluşturulur?" sorusuna cevap veren 'Ustası Ol' serisinin yeni kitabı sonunda sizlerle! Elektronik Müzik Akademisi farkıyla Türkiye'de sadece ve sadece sanatçılara ve müzik endüstrisine özel olarak kaleme alınmış ilk kaynak olan "Music Business: Ustası Ol", daha önce "Sanatçı olarak daha fazla kitleye ulaşma" konusunda konuşulmamış püf noktalardan bahseden ve dolu dolu içeriği sayesinde müziği ciddiye alan, bu sektördeki hayallerine ulaşmak isteyen sanatçıları kendine hayran bırakacak olan dev bir bilgi arşividir.

 

Bu kaynak bir sanatçıyı A noktasından (Gelir elde etmeyen sanatçı) - B noktasına (Başarıya) elinden tutup götürürken her önemli detayı adım-adım öğretip, sanatçıya kusursuz bir kariyer yol haritası çiziyor. Kitap kolay okunması için 4 bölüme ve altbaşlıklara ayrılmış:

 

 1. Bölüm: Branding (Markalaşma)

 2. Bölüm: Marketing (Pazarlama)

 3. Bölüm: Networking (Ağ Oluşturma)

 4. Bölüm: Mindset (Mantalite)

 

Müzik endüstrisindeki gidişatınızı tamamen değiştirecek ve ufkunuzu açacak olan bu kitap tam tamına 193 sayfadan oluşmaktadır. 

 

Bu kitaba kimlerin ihtiyacı var?

 • Parçalarını veya işlediği sanatı daha büyük kitlelere ulaştırmak isteyen kişilerin

 • Ürettiği Mixing-Mastering ve benzeri servislere daha fazla müşteri çekmek isteyen kişilerin

 • Sosyal medya ve müzik platformlarında daha fazla insana ulaşmak isteyen kişilerin

 • Sanatından gelir elde etmek isteyen kişilerin

 • Fiziksel olarak canlı show'larını yapmaya hazır olan kişilerin

 

Bu kitap kimler için bilgiler içerir?

 • Elektronik Müzik prodüktörleri

 • DJ'ler

 • Hip-Hop sanatçıları ve prodüktörler

 • Sanatçı kariyeri oluşturmak isteyenler

 • Ses Mühendisleri

 • Müziğe yeni giriş yapanlar

"Bomba bir kitap. Sektördeki her bir nokta tek-tek anlatılmıs. Tek kelime ile mükemmel!"

 

- Ferhat Cengiz

Ceg'in Menajeri&FECBY'nin Kurucusu

Öğrenci Geri Bildirimleri

Bu eğitimlerimizden yararlanmış 3.000'den fazla öğrencilerimizin eğitimler hakkında ne düşündüğüne bir göz gezdirelim...

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin Geri Bildirimlerini Oku

Akademi'yi Akademi yapan şey, en başından beri sanatçılarımıza verdiğimiz hizmetin kalitesidir. Sanatçılarımızın ürünlerimizin içeriği, müşteri hizmeti servisi ve tedariğinden memnun kalması bizim için çok önemlidir.

Her ürün alışverişinizde, ürününüzün yanında gelen geri-bildirim QR kodunu telefonunuzun kamerası ile taratarak siz de ürünlerimiz hakkında yorum yapabilir ve gelişimimize katkıda bulunabilirsiniz...

Gönderim Zamanı
İsim Soyisim
E-posta
Puan
Bu ürünü başkalarına tavsiye eder misin? Neden?
Yorumunuzun Başlığı
Instagram Hikayenizin SS'ini Buraya Yükleyiniz
Ürünün Adı
30/08/2023
Berat Güzel
beratgzll1903@gmail.com
5
Kesinlikle deneyin
Mükemmel ve mükemmel
Mixing: Ustası Ol
17/08/2023
Ahmet Uzun
ahmetuzun.35@gmail.com
5
Müzikle uğraşan arkadaşlar tereddüt etmesinler. Güzel içerikler var.
Ema eğitim
Mixing: Ustası Ol
17/08/2023
Ahmet Uzun
ahmetuzun.35@gmail.com
5
Yeni başlayacak olanlar için gayet başarılı kaynak
Ema eğitim
Mixing: Ustası Ol
26/06/2023
Ahmet Uslu
ahmetuslu7448@gmail.com
5
Mastering te uzmanlaşmak isteyenlerin kesinlikle alması gereken bir ürün akıllardaki soru işaretlerini sildirten türden diyebiliriz, emeğine sağlık ema akademi.
Mastering Ustası Ol Ürün Değerlendirmesi
Vocal Mixing Template
Page 1 of 51
bottom of page