mockup-of-a-squared-book-next-to-a-recor

MÜŞTERİLER NE DİYOR

Deneyenlere Kulak Verin

Yıllar boyunca ürünlerimiz ve hizmetlerimiz için bizi tercih eden sadık bir müşteri kitlesi oluşturduk. Aşağıda müşterilerimizin EMA LAB ürünleri ile olan deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Elektronik Müzik Akademisi’ni Instagram hesaplarını kurduklarından beri takip ediyorum. Bu adamlar yaptıkları işlerde gerekse içeriği olsun gerekse kalitesi ve güzel görünümü olsun çok mükemmeller. Mixing kitaplarını da denemek için oluşturdukları ekipte bulunmuş oldum. Çok iyi iş çıkartmışlar.

Umut C.

7 Yıldır müzik prodüktörü

Kitabın dili çok sade ve anlaşılır bence. Güzel olmuş gayet. Ben 5 yıldır bu işi yapıyorum. Kitaptan 5 yıldır öğrenmediğim şeyleri öğrendim. Teşekkürler.

Ferhat Ş.

5 Yıldır müzik prodüktörü

Keşke ben müziğe başladığımda bu kitap çıkmış olsaydı dedim arkadaşlar. Yani bu zamana kadar kendi eğitimimi kendim verdim. Sanki youtubeda 4 yıldır izlediğim bütün videoların türkçe özeti ve üzerine daha da fazlası gibi bir şey. Tebrik ederim. Bir sonraki çalışmalarınızı bekliyor olacağım EMA

Mehmet Ali N.

4 Yıldır müzik prodüktörü

Kitabınızı çok beğendim. İlerideki projelerimde kesinlikle bir fark yaratacağımdan eminim. Kompresör konusu hakkında bu zamana kadar kavrayamadığım birçok konu vardı ve kitapta çok iyi anlatılmış.”

Emrah Ö.

4 Yıldır müzik prodüktörü

Abi adamsınız daha ne diyebileceğimi bilmiyorum. Kitabı bir solukta okudum. Çok fazla kullanışlı bilgi var. Resmen her başlıkta döktürmüşsünüz ve gereksiz hiçbir şey yok. Kitabı bitirdiğimde kafam artık çalışmıyordu resmen uyumak zorunda kaldım haha

Ema kitabı çok beğendim tabikide. Türkiye’nin en sağlam sayfalarındansınız. Emek harcandığı ve tecrübeli olduğunuz çok belli. Beni gruba eklediğiniz için teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Ahmet M.

3 Yıldır müzik prodüktörü

Koray S.

2 Yıldır müzik prodüktörü

Bu bilgileri ne kadar araştırsam da Türkçe kaynak olmadığı için öğrenemiyordum. Açıkçası ben müziği uzun süredir yapmıyorum ve her parça çıkarttığımda çevremle paylaşmaktan çekiniyorum. Fakat kitabı okuduktan sonra mixing konusunda artık bayağı şey öğrendiğimi farkettim. İnşallah ben de başaracağım…”

Abi kitabı okudum harddiskime de attım. Büyük ihtimal bu kitabı 2 kere daha okurum ben. Çıktısını alıcam ve frekans çizelgesini artık dikkate alıcam. Kitap hakkındaki sorularıma cevap verdiğiniz için ve ilginiz için de teşekkür ederim.

Mehmet K.

2 Yıldır müzik prodüktörü

Mazlum Ş.

1 Yıldır müzik prodüktörü

Mixing Ustası Ol kitabı çok iyi olmuş tebrik ederim bütün Ema çalışanlarını. Sizi yeni keşfettim ve bana çok destek oldunuz. Teşekkürler.

Mehmet B.

1 Yıldır müzik prodüktörü

Ben kitabın dilini anlamam zannediyordum ama gayet basitti anlamaası. Anlaması zor olan yerler görseller ile açıklanmış o çok hoşuma gitti. Teşekkürler emeği geçenlere.

Burak A.

1 Yıldır müzik prodüktörü

Sizlere Çok Ama Çok Teşekkür Ediyorum. Kitap Gerçekten Harika Yeni Başlayanlar İçin Çok Çok Iyi Özellikle. Mixing Konusunda Neredeyse Hiç Bilgim Yoktu. Kitaptan Sonra Yeni Çıkaracağım Şarkımın Mixi Bitti Bile. Teşekkürler EMA.

Emirhan K.

2 Yıldır müzik prodüktörü

Daha fazla müşteri görüşü okumak veya kendi yorumunuzu eklemek için iletişime geçin.