Müşteri Memnuniyeti

Geri Bildirimler

Akademi'yi Akademi yapan şey, en başından beri sanatçılarımıza verdiğimiz hizmetin kalitesidir. Sanatçılarımızın ürünlerimizin içeriği, müşteri hizmeti servisi ve tedariğinden memnun kalması bizim için çok önemlidir.

Her ürün alışverişinizde, ürününüzün yanında gelen geri-bildirim QR kodunu telefonunuzun kamerası ile taratarak siz de ürünlerimiz hakkında yorum yapabilir ve gelişimimize katkıda bulunabilirsiniz...

Müşterilerimizden gelen 600'den fazla fotoğraf ve geri bildirimi görmek için Instagram hesabımızın "Müşteri Memnuniyeti" başlıklı öne çıkarılan hikayelerini inceleyebilirsiniz.

arrow&v
Gönderim Zamanı
İsim Soyisim
Ürünün Adı
Puan
Bu ürünü başkalarına tavsiye eder misin? Neden?
16/05/2022
Ünsal köksal
Mixing: Ustası Ol
4
Sade ve bilgi dolu bir kitap ve baya gösterişli..
01/05/2022
Bahadır Ece
Mixing: Ustası Ol
5
Bu ürünü başkalarına tavsiye ederim.Türkçe kaynak olarak mix yapmak’la alakalı bir çok sorunun cevap bulduğu güzel bir kaynak.Emeği geçenlere teşekkür ederim.
01/05/2022
Mustafa ALPEREN
Mixing: Ustası Ol
5
Balık tutmayı öğrenmek istiyorsanız doğru yoldasınız. Hiç vakit kaybetmeyin.
27/04/2022
Serter demirkılıç
Mixing: Ustası Ol
5
Ürun elime gecmeden o kadar iyi yorumlar okudum ki bir once gelmesi icin heyecanlandim.Hizli kargo icin cok tesekkurler EMA 🎚
23/04/2022
Muhammed Ali Çakır
Mixing: Ustası Ol
5
ŞİDDETLE ALMANIZI TAVSİYE EDERİM NEDEN Mİ ? HER ŞEY AÇIK VE NET ANLATILMASI GEREKTİĞİ GİBİ ANLATILIYOR LAFI UZATMADAN BU YÜZDEN EMA LAB!
19/04/2022
Emin Polat
Mixing: Ustası Ol
5
Her şey en ince detayına kadar anlatılmış tamamen müzisyeni düşünen bir kitap
Screenshot_1.jpg