top of page

2020'NİN EN İYİ 8 PLUGİNİ

İşte bu yıl yayınlanan en ilginç ve en iyi pluginlerden bazıları:


Kyle Beats Drip

İki tıklama ve mükemmel sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Hiç şüphesiz, bu yılın en büyük plugini oldu. Bu plugin, sesleri kolaylıkla renklendirmek için bize birçok preset de sunuyor.


Output Thermal

Görünüşte Portal pluginine benzeyen Thermal, distortion seslerini denemeyi ve uygulamayı aşırı kolaylaştırmış durumda. Kolay arayüzü, kullanıcı dostu olması ve multi-stage motoru ile distortion meraklıları için birebir.

Acustica Audio Gainstation

Gainstation, ünlü mühendis ve sanatçı Mile tarafından özenle seçilmiş ve modifiye edilmiş bir dizi donanımı aynı anda bizlere sunuyor. Mühendis arkadaşların bu plugini daha iyi araştırmalarını öneririm.

MasteringTheMix MIXROOM

İster bir vokalde, ister bir synth üzerinde çalışıyor veya müziğinizde ustalaşmaya çalışıyor olun, mükemmel zenginliği ve netlik dengesini kurmanız için size rehberlik eden Mixroom plugini akıllı bir EQ pluginidir.

Freakshow Mishby

Bu plugin tuhaf şeyler yapıyor... Söyleyeceklerimiz bu kadar.

Loopmasters Loopcloud

Loopcloud, aylık bir ücret ödeyerek pack'lere ve sample'lara erişmenizi sağlayan çevrimiçi bir hizmettir. İşin güzel yanı, seslere müdahale etmeden önce onları önizleyebilmenizdir. Bir çeşit Splice diyebiliriz.

Slate Digital Fresh Air

Fresh Air, sesinizi ciddi bir işlemden, mükemmel bir şekilde geçiriyor diyebiliriz. Vintage yani eski bir karaktere sahip olan ve gelişmiş dinamik bir yapıya dayanan Fresh Air, hemen kullanmaya başlayabileceğiniz basit arayüze sahip. Seslerinize tam olarak doğru tiz frekanslarını ve parlamayı ekleyecek bir plugin. Pluginler ile uzun süre harcamak istemeyenler için birebir.

iZotope Neoverb

İZotope Neoverb'ün ayarlarını gerçek zamanlı olarak ayarlayan dört aşamalı bir işlem olan Reverb Assistant ile menülerde vakit harcamadan bol karakterli ve özelleştirilmiş reverb'ler oluşturabilirsiniz


Bonus: CLA Epic

İster vokallerde, drumlarda, synth'lerde, gitarda veya diğer enstrümanlarda kullanılsın CLA Epic, mikslerinizde ve prodüksiyonlarınızda daha fazla derinliğe kapı açar. Delay ve reverb birleştiren bir komplike plugindir.Okuduğunuz için teşekkür ederiz!

Elektronik Müzik Akademisiİlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page