top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmrave

Ücretsiz Plugin Alarmı: Mükemmel Bir Delay Plugini

Güncelleme tarihi: 11 Nis 2022
ValhallaSupermassive, geri bildirim delay ağlarına dayalıdır. Delayler, delay uzunlukları, feedback, delaylerin birbiriyle nasıl karıştığı ve delaylerin modülasyon hızı ve derinliği üzerinde kullanıcı kontrolü ile 2 saniyeye kadar delay süresine sahip olabilir. Sonik sonuçlar, korolar ve flanşlardan, zamanla kaybolan ekolara, devasa gür delaylere ve garip uzaysal efektlere kadar değişir.


Belki de en ilginç ve güçlü işlev, 10 farklı yankı türünü filtrelemenize izin veren mod seçimidir. Bazı modlar belirli delay uzunlukları veya efekt türleri için daha uygun haldedir.


Bu eklentinin çok yönlülüğü size yardımcı olacaktır ancak onu gerçekten farklı kılan şey, reverbin kalitesidir. Algoritmik bir yankı olduğundan, kötü tasarlanmış bir ayarın yapay bir sese veya istenmeyen artefaktlara neden olması kolaydır. Ancak bu eklentide bunlara rastlamak pek mümkün görünmüyor.İNDİRMEK İÇİN BUTONA TIKLA 

Her hafta pazartesi ücretsiz bir plugin paylaşacağımız serimizin ilk gönderisini sizlere sunduk. Haftaya farklı bir plugin ile görüşmek üzere.

EMRAVE
ücretsiz plugin, ücretsiz vst, ücretsiz plugin indir, ücretsiz vst plugin, ücretsiz vst plugin indir, ücretsiz pluginler, ücretsiz plugin indirme linki, fl studio ücretsiz plugin, ableton ücretsiz plugin, cubase ücretsiz plugin, logic ücretsiz plugin, pro tools ücretsiz plugin, ücretsiz delay plugin, ableton reverb plugin, fl studio reverb plugin, ücretsiz reverb plugin, ücretsiz valhalla plugin, ücretsiz plugin paketi, plugin indir, vst indir, haftalık ücretsiz plugin, haftanın ücretsiz plugini, ücretsiz plugin 2022, ücretsiz plugin alarmı, ücretsiz plugin önerisi,

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Commentaires


bottom of page