top of page
  • Yazarın fotoğrafıEmrave

Ücretsiz Plugin Alarmı: Kaçırılmayacak Bir Kompresör
Selamlar,


Gönderi açıklamasında kısaca değindik ancak tekrar söylemekte fayda var; RoughRider3 uzun yıllardır piyasada kendisine yer bulmasının da etkisiyle birlikte yüksek kullanıcı sayısına ulaşmış bir plugin.


Önceki sürümlerine ek olarak harici bir sidechain input imkanı sunuyor.


Herhangi bir sinyale biraz canlılık katan ve şeffaflık gerektirmeyen dinamik görevler için oldukça etkili bir tercih.


Elbette ücretli compressorler ile arasında bazı farklar bulmanız mümkün ancak ücretsiz bir plugin için gayet iyi olduğunu söyleyebiliriz.İNDİRMEK İÇİN BUTONA TIKLA

*Not: Windows & macOS ve Linux için indirme linki aynıdır. Dosya içerisinde size uygun kurulum dosyasını seçebilirsiniz.


 

Her hafta pazartesi ücretsiz bir plugin paylaşacağımız serimizin bir başka gönderisini sizlere sunduk. Haftaya farklı bir plugin ile görüşmek üzere.

EMRAVEücretsiz plugin, ücretsiz vst, ücretsiz plugin indir, ücretsiz vst plugin, ücretsiz vst plugin indir, ücretsiz pluginler, ücretsiz plugin indirme linki, fl studio ücretsiz plugin, ableton ücretsiz plugin, cubase ücretsiz plugin, logic ücretsiz plugin, pro tools ücretsiz plugin, ücretsiz compressor plugin, ableton kompresör plugin, fl studio kompresör plugin, ücretsiz compressor plugin, ücretsiz audiodamage plugin, ücretsiz plugin paketi, plugin indir, vst indir, haftalık ücretsiz plugin, haftanın ücretsiz plugini, ücretsiz plugin 2022, ücretsiz plugin alarmı, ücretsiz plugin önerisi,

İlgili Yazılar

Hepsini Gör

Comments


bottom of page